Košarka

doncic-curry-reuters-1669796619460.webp

Zubac i Bogdanović dobri, Dončić briljantan

Luka Dončić je 20. put u NBA karijeri postigao barem 40 poena i tako se izjednačio s legendom Dallasa Dirkom Nowitzkim

Nemanja Nedović Luka Vildoza_ABA liga-1669670918538.webp

Partizan izgubio prvu utakmicu u ABA ligi

Sjenku na vječiti derbi bacili su neodgovorni pojedinci koji su konstantnim bacanjem predmeta na parket izazvali prekid

ivica zubac_clippers - indiana_profimedia-1669596954768.webp

Divi mu se cijela NBA: Ivica Zubac monstruoznim učinkom proslavio pobjedu Vatrenih

Zubac je u pobjedi Clippersa protiv Indiane imao nevjerojatan učinak od 31 poena i 29 skokova. Na utakmicu je stigao u hrvatskom dresu

kosarkasice-HKS-1669587785073.webp

Košarkašice vrlo uvjerljive protiv Bugarske

Kapetanica reprezentacije Ana Marija Begić postigla je velikih 27 poena uz 10 skokova

kosarkasice_Marin Sušić_HKS-1669497485688.webp

Hrvatske košarkašice igraju u Vukovaru protiv Bugarske

'Imale smo priliku gledati utakmicu Bugarske sa Srbijom, igrale su vrlo brzu košarku, vrlo agresivno s puno šuta i tranzicije', kaže Andrijana Cvitković

bojan bogdanovic_profimedia-0740288393-1669456161146.webp

Bogdanović se ozlijedio u porazu kod Phoenixa

Bogdanović je u posljednjoj minuti utakmice nakon kontakta s Craigom pao na parket, a snimka je pokazala da mu je Craig nagazio na nogu

bojan bogdanović_utah - detroit_profimedia-1669279307226.webp

Priredili mu dobrodošlicu: Izvrsni Bogdanović srušio svoju bivšu momčad

Hrvatski košarkaš je protiv svog bivšeg kluba ubacio 23 poena i bio najefikasniji u momčadi Pistonsa

Bojan bogdanović_detroit_denver_profimedia-1669192237741.webp

Bogdanović nadigrao Jokića, Detroit bolji od Denvera

Bila je to tek četvrta ovosezonska pobjeda Pistonsa u kojoj je hrvatski košarkaš zabio 22 poena i dva ključna slobodna bacanja osam sekundi do kraja

ivica zubac_clippersi_utah_profimedia-1669105482843.webp

Zubac odličan u pobjedi Clippersa protiv vodećih Jazzera

Hrvatski košarkaš je sedmi put ove sezone ostvario 'double-double' učinak, imao je po 14 poena i skokova

okupljanje-zenske-repke-Marin Susic_HKS.-1669054568712.webp

Bralić okupio žensku košarkašku reprezentaciju

Reprezentacija se okupila u Zagrebu te odmah nastavila put prema Vukovaru gdje će se pripremati za utakmicu protiv Bugarske

bojan bogdanović_detroit - sacramento_profimedia-1669020440516.webp

Bogdanović trpa, Pistonsi gube

Bogdanović je 11. put ove sezone zabio preko 20 poena, ali je Detroit najlošija momčad Istočne konferencije sa samo tri pobjede u 18 utakmica

zadar - budućnost_šime zelić_pixsell-1668885219588.webp

Budućnost u nevjerojatnoj završnici slavila u Zadru, Cibona na -39 kod Zvezde

Košarkaši iz Podgorice su u zadnje dvije minute nadoknadili deset poena zaostatka i slavili 104:103 protiv Zadra

bojan bogdanović_lakers_profimedia-1668843383748.webp

Bogdanović zabio 20 Lakersima, Pistonsi opet izgubili

Hrvatski košarkaš bio je s 20 poena jedan od najboljih igrača Pistonsa koji su doživjeli 14. poraz u sezoni

bojan bogdanović_ivica zubac_profimedia-1668755380571.webp

Hrvatski obračun u NBA: Zupčevi Clippersi bolji od Bogdanovićevih Pistonsa

Bojan Bogdanović je s 26 poena bio najbolji strijelac Detroita, ali su pobjedu sa 96:91 odnijeli Clippersi kod kojih je Zubac imao 18 skokova

Steph Curry_nba_profimedia-1668672817897.webp

Curry zabio 50, nije bilo dovoljno protiv Sunsa

Phoenix je slavio sa 130:119, a Dario Šarić bio je na klupi Sunsa i nije ulazio u igru

luka dončić_profimedia (3)-1668587184682.webp

Dončić nemogućom tricom ušutkao Clipperse

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac je za 33 minute na parketu ubacio samo tri poena, sve s crte slobodnih bacanja

bogdanovic-profimedia-1665218483025.webp

Ni Bogdanović ne može pomoći Detroitu: Hoće li najboljih hrvatski košarkaš završiti u Lakersima

Hrvatski reprezentativac ubacio je 18 poena, ali Pistonsi su protiv Toronta doživjeli 12. poraz. Američki mediji ponovno pišu kako Lakersi nisu odustali od Bogdanovića

profimedia-joel embiid-1668414217006.webp

Čudesna Embiidova večer: Centar Sixersa postigao 59 poena

Embiid je u posljednjoj četvrtini ubacio 26 od 27 poena svoje momčadi, a u manje od 24 sata, s 42 poena protiv Atlante, vezao je dvije utakmice s ukupno 101 poenom

Aco Petrović Poljska_Marko Lukunić_Pixsell-1668411096090.webp

Petrović: Poljaci su pogađali kada je trebalo, mi nismo

Hrvatska košarkaška reprezentacija poražena je pred pet tisuća navijača u KC Dražen Petrović

Borna Kapusta Hrvatska_Marko Lukunić_Pixsell-1668371193191.webp

Poljska u zadnjoj četvrtini tricama slomila otpor Hrvatske

Tri četvrtine igralo se u egalu, a onda se Poljacima otvorio vanjski šut

profimedia-0736895682-1668328500741.webp

Bogdanović i Zubac najbolji, ali Detroit i Clippersi izgubili

Luka Dončić je po četvrti put u karijeri ostvario "triple-double" s više od 40 poena, što je dosad uspjelo samo šestorici NBA košarkaša

Aco Petrovic_Marin Susic_HKS-1667832920918.webp

Aco:'Dođite i podržite nas protiv Poljaka, bacit ćemo se na svaku loptu'

Večeras se u KC Dražen Petrović igra važna utakmica pretkvalifikacija za Eurobasket